Bültene abone ol
E-posta:

Modül Çelik Yapı ve Petrol San. Tic. Ltd. Şti.


ÇELİK KONSTRÜKSİYON
 
Bookmark and Share

İLETİŞİM:

Tüpraş Dolum Tesisleri Mevkii Güney Mah. Nizam Sok. No:13 Körfez/KOCAELİ
Tel: 0262 527 75 62
Fax: 0262 527 16 35
OFİS: Sedef Cad. Ata-2/3 Blok Kat: 7 D: 6 Ataşehir/ İSTANBUL
Tel: 0216 456 76 86
Fax: 0216 456 76 90

www.modulcelik.com.tr

Firma Tanıtımı:

Modül Çelik Yapı 2001 yılında, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Şirketin kurucu ortakları , Cenk ve Gülten Karaloğlu , sahip oldukları 30 yıllık demir ve çelik ticareti tecrübesinden yola çıkarak , bu tecrübeleri ışığında , sektörün sanayi yönünde de , kısa sürede başarılı bir yatırım ve büyüme hamlesine imza atmışlardır. Şirket kuruluşu itibarı ile kurumsallaşma kapsamında önemli aşamalar kaydetmiştir.

Faaliyet Alanı:

Modül Çelik Yapının Faaliyet Alanı Çelik Yapı Üretim Ve Montajıdır.

Uygulama Alanları:

Modül Çelik Yapı; Endüstriyel Tesisler, Köprü Yapıları, Petro Kimya Rafineri, Enerji Tesisleri, Tekstil Tesisleri, Çok Katlı Binalar, Ticaret Ve Alışveriş Merkezleri, Yüksek Fırınlar, Petrol Rafineri Fırınları, Sac Işıl İşlem Fırınları, Silindirik Tankların imalatı gibi Uluslararası alan da çok önemli projeler yapmaktadır.

Gruba Dahil Firmalar:

Karmet Metal Yapı ve Kaptanpaşa Denizcilik Sanayi ve tic. Ltd. Şti.

Referanslar:

En Son Yapılan Projeler; Baht Köşkü (Türkmenistan), Buz köşkü,(Türkmenistan) Stadyum(Türkmenistan),Four Seasons (Azerbaycan), Hilton(Azerbaycan),Marmara Forum (Türkiye) , Harbiye Kongre Merkezi (Türkiye), İsdemir( Türkiye), Tüpraş, (Türkiye) Dniepper (Ukrayna), Uphill Court (Türkiye) , Rabigh (Sudi Arabistan), Vbg, (Türkiye) Carrefoursa (Türkiye), Forum Etlik (Türkiye) , M1 Meydan (Türkiye ) ,Zeytin Burnu viyadük Kirişi (Türkiye) , Folkestone (Türkmenistan) ,Voest Alpine (Avusturya) , Maritza (Bulgaristan), İnönü Stadı (Türkiye) , Cepsa (İspanya) , CNR (Türkiye) , Formula 1 (Türkiye) , İTÜ (Türkiye), Korozo (Türkiye), Özmetal (Türkiye), Çetin Metal (Türkiye)

Firma etiketleri
Doğu (89)
,
,
,
yapı (75)
,
,
çelik (16)
,
,
,
,
,